Hurtownia fotowoltaiczna

utworzone przez | wrz 8, 2021 | Poradnik montażysty | 0 komentarzy


W ostatnich latach fotowoltaika zyskuje coraz większą popularność. Kolejne kraje odchodzą od nieodnawialnych źródeł energii. Znaczna część energii wykorzystywanej w Polsce pochodzi z kopalni węglowych, które wiążą się z emisją do atmosfery szkodliwych gazów. W trosce o środowisko coraz więcej krajów przechodzi na OZE.

Z czego składa się fotowoltaika?


Pierwszym elementem instalacji fotowoltaicznej są ogniwa fotowoltaiczne. Ogniwa łączą się w moduły fotowoltaiczne, które nazywamy panelami fotowoltaicznymi. Panele pobierają energię ze słońca, a następnie przekazują ją do falownika. Falownik inaczej nazywamy inwerterem. To właśnie inwerter zmienia prąd stały w prąd zmienny, który trafia do naszych gniazdek.

Panele fotowoltaiczne to ekologiczny sposób pozyskiwania energii. Nie emitują szkodliwych dla atmosfery gazów i nie mają negatywnego wpływu na środowisko.

Panele fotowoltaiczne montuje się za pomocą profili aluminiowych (szyn montażowych) przytwierdzanych do dachu. Do montażu paneli potrzebujemy również uchwytów hakowych i trójkątów montażowych.

Znajdź swoją hurtownię fotowoltaiczną!


Posiadasz firmę zajmującą się fotowoltaiką? Szukasz hurtowni fotowoltaicznej? Świetnie trafiłeś!
Sklep Pan Fotowoltaiczny.pl to profesjonalny sklep internetowy zajmujący się sprzedażą elementów do montażu fotowoltaiki. Zajmujemy się sprzedażą detaliczną i hurtową. W ofercie posiadamy: profile aluminiowe, klemy środkowe i końcowe, uchwyty hakowe, trójkąty montażowe oraz dwugwinty. Jesteśmy hurtownią fotowoltaiczną o ugruntowanej pozycji na rynku. Zajmujemy się dostarczaniem towaru do klienta. Posiadamy duże stany magazynowe, więc jeśli podejmiesz z nami współpracę, będziesz mógł zapomnieć o opóźnieniach w dostawach towaru!

Hurtownia fotowoltaiczna w województwie łódzkim!


Siedziba naszej firmy znajduje się w Tomaszowie Mazowieckim, dlatego jesteśmy w stanie dostarczyć towar we wskazane przez klienta miejsce. Hurtownia fotowoltaiczna Pan Fotowoltaiczny charakteryzuje się wysoką jakością produktów i profesjonalną obsługą klienta. W razie jakichkolwiek pytań nasi handlowcy są do dyspozycji codziennie od 7:00 do 16:00.
Zachęcamy do współpracy!