Fotowoltaika – współpraca

Fotowoltaika staje się w naszym kraju coraz popularniejsza. Na dachach domów przybywa paneli fotowoltaicznych, a Polacy posiadają coraz większą świadomość troski o środowisko. Powoli odchodzimy od węgla na rzecz odnawialnych źródeł energii.

Jak zamontować fotowoltaikę?

Do montażu paneli słonecznych niezbędne są szyny montażowe, uchwyty hakowe, klemy i śruby dwugwintowe. Wszystkie elementy montażowe wykonane są z najwyższej jakości aluminium i stali nierdzewnej. Charakteryzują się wysoką odpornością na trudne warunki atmosferyczne i wilgoć. Posiadają właściwości antykorozyjne.
Profile aluminiowe dają możliwość montażu fotowoltaiki na gruncie oraz na dachu. Są przystosowane do montażu na dachach płaskich i skośnych. Elementy montażowe wykonane są z aluminium 6060, które jest stosowane jako elementy pojazdów, statków i układów hydraulicznych.

Fotowoltaika opolskie

Jeśli jesteś mieszkańcem Opola, Nysy, Brzegu lub Kędzierzyna-Koźle i potrzebujesz elementów montażowych do fotowoltaiki, świetnie trafiłeś!
Pan Fotowoltaiczny oferuje szeroki wybór elementów montażowych do paneli słonecznych. Jeśli posiadasz firmę montującą panele fotowoltaiczne, mieszkasz w województwie opolskim i szukasz stałego dostawcy elementów montażowych, skontaktuj się z nami!