Fotowoltaika – współpraca

Fotowoltaika jest alternatywą dla energii pochodzącej z węgla. Nie szkodzi środowisku i nie emituje gazów do atmosfery. Rosnąca popularność fotowoltaiki sprawia, że na rynku pojawia się coraz więcej firm zajmujących się montażem fotowoltaiki.

Sklep Pan Fotowoltaiczny oferuje szeroką gamę produktów służących do montażu paneli fotowoltaicznych na dachu i gruncie. W sprzedaży posiadamy profile aluminiowe, mostki trapezowe, klemy, uchwyty hakowe i trójkąty montażowe. Elementy do fotowoltaiki są wykonane z najwyższej jakości aluminium i stali. Charakteryzują się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne, zmiany temperatur i wilgoć. Posiadają cechy antykorozyjne, więc z powodzeniem mogą być stosowane na zewnątrz.

Profile aluminiowe, jakie posiadamy w sprzedaży, przeznaczone są do montażu paneli słonecznych na dachu. Jesteśmy sprawdzonym dostawcą elementów montażowych. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną!

Fotowoltaika – Białystok, Suwałki, Łomża, Bielsk Podlaski

Masz firmę zajmującą się montażem fotowoltaiki i szukasz stałego dostawcy profili aluminiowych, klem, uchwytów hakowych czy mostków trapezowych do województwa podlaskiego? Skontaktuj się z nami! Jesteśmy hurtownią, starającą się spełniać oczekiwania klientów i wciąż poszerzać swoją ofertę produktową!

Posiadamy własne magazyny, więc podejmując z nami współpracę, nie będziesz miał problemów z ciągłością dostaw. Siedziba naszej firmy znajduje się w centralnej Polsce, więc stanowimy idealny punkt na mapie, aby terminowo dostarczyć towar w miejsce wskazane przez klienta.