Fotowoltaika – współpraca

Lublin, Biała Podlaska, Chełm, Zamość, Kraśnik, Biłograj – mieszkasz w którymś z tych miast i potrzebujesz elementów montażowych do fotowoltaiki? Sprawdź naszą ofertę!

Co znajdziesz w naszej ofercie?

W sprzedaży posiadamy: profile aluminiowe, szyny montażowe, klemy, uchwyty hakowe i śruby dwugwintowe! Nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości aluminium i stali!

Profil aluminiowy na śrubę młoteczkową lub profil aluminiowy na śrubę sześciokątną przeznaczony do instalacji fotowoltaicznych. Charakteryzuje się wysoką odpornością na trudne warunki atmosferyczne. Montowane są za pomocą nakrętek M8 oraz śrub M10. Ekierki (trójkąty montażowe) wykonane z aluminium. W skład zestawu wchodzi ekierka PV, śruby M10 oraz nakrętki kołnierzowe M10.

Fotowoltaika lubelskie – dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Gwarantujemy szybką realizację zamówienia. Nasza profesjonalna kadra służy pomocą na każdym etapie zamówienia. Posiadamy duże stany magazynowe, przez co jesteśmy w stanie błyskawicznie zrealizować zamówienie i dostarczyć towar w miejsce wskazane przez klienta. Siedziba naszej firmy znajduje się w centralnej Polsce, więc stanowimy idealną bazę wypadową na całą Polskę.