Fotowoltaika – współpraca

Szczecin, Stargard, Gorzów Wielkopolski, Myślibórz, Drawsko Pomorskie i Koszalin – mieszkańcy tych miast coraz częściej decydują się na zamontowanie fotowoltaiki!

Dlaczego warto z nami współpracować?

Jesteśmy hurtownią zajmującą się sprzedażą elementów montażowych do fotowoltaiki. W ofercie posiadamy profile aluminiowe, mostki trapezowe, trójkąty montażowe, dwugwinty i elementy złączne. Znajdziesz u nas wszystko, co potrzebujesz do montażu fotowoltaiki!

Jeśli jesteś monterem instalacji fotowoltaicznej i szukasz stałego dostawcy elementów montażowych, skontaktuj się z nami! Posiadamy własne magazyny, które uzupełniamy na bieżąco, dzięki czemu Twoja firma uniknie przestojów. Gwarantujemy terminowe dostarczanie towaru i profesjonalną obsługę klienta. Dzięki dogodnemu położeniu w centrum Polski, zapewniamy błyskawiczny transport w miejsce wskazane przez klienta.

W ofercie posiadamy profile na śrubę sześciokątną oraz profile na śrubę młoteczkową. Profile wykonane są z najwyższej jakości aluminium 6060, które charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i odpornością na warunki atmosferyczne. Z powodzeniem może być stosowane na zewnątrz. Odporne na zmiany temperatur i korozję.